Wist u dat?

Wist u dat?

  • Er veel gebruik wordt gemaakt van de boekenkast bij het dorpshuis, deze regelmatig wordt aangevuld. U kunt er ook uw boeken die gelezen zijn erin terugzetten.
  • Lianne Vreeburg, handig met bloemen, achter de computer, op zoek naar koopjes en heel handig met gereedschap! Een echte duizendpoot! Op 13 maart was Lianne 12,5 jaar werkzaam bij Rozen & Radijs.
  • Op zaterdag 15 maart met NL doet de tuin en het terras achter het dorpshuis opgeknapt is en er schuttingpoorten zijn geplaatst. Dank alle vrijwilligers. Zie foto’s voorpagina.
  • De tuin en het terras achter het ook enige verzorging nodig heeft om er altijd mooi uit te zien. Bent U de vrijwilliger die wil helpen om met elkaar de tuin op te knappen en bij te houden, meld u dan aan bij de dorpsraad of met de beheerder van het dorpshuis, Wendy Baartman. Vele handen maken licht werk.
  • Zaterdag 22 maart met de Landelijke opschoon dag een grote groep mensen Burgerveen weer schoon hebben gemaakt door het opruimen van zwerfafval. De afvalberg wordt elk jaar kleiner wordt. En dat de vrijwilligers steeds jonger worden!
  • Vrijdag 11 april a.s. er weer een Burgerveense PubQuiz wordt georganiseerd. Welkom!
  • 2e Paasdag (maandag 21 april a.s.) er weer een Paasontbijt & Eieren zoeken georganiseerd wordt. Zet het vast in uw agenda!

————————————————————————————————————————-

Marcella woonde 40 jaar lang aan de Leimuiderdijk 313. Ze werd bijna 100 jaar. Onze gedachten gaan naar onze voormalig buurman Ed Loonstra en familie.

image_pdf